Rreth 3 milion dollarëshe: Do t’ju heqin trurin pamjet e vilës së Bebe Rexhës në Hollywood!

0
175

Sigurisht që në lagjen më të famshme të VIP-ave në mbarë botën, Hollywood Hills, s’mund të mungonte edhe shtëpia e këngëtares shqiptare me famë botërore, Bebe Rexhës.

Ajo ka blerë një vilë e cila i ka kushtuar rreth 3 milion dollarë dhe me siguri do të dashuroheni kur të shihni pamjet e saj. Në rrjet kanë qarkulluar foto nga vila e Bebe-s, e cila ka një pishinë dhe mundëson një super pamje nga kodrat e vendit.

Gjithçka është arreduar plot shije nga dizenjues profesionistë.
Shtëpia ka dy dhoma gjumi për mysafirë, një dhomë të madhe ndenjeje, dy banjo, një verandë me super pamje të vendit dhe ambiente të tjera për tu ndier i relaksuar në maksimum.

Për më tepër, gjykojeni vetë nga pamjet e mëposhtme!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here