Hoqi monitorin e VAR-it nga priza për të karikuar celularin, episodi gazmor që po bën xhiron e internetit

0
228

Një lajm sa i pabesueshëm aq edhe gazmor vjen nga Arabia Saudite. Bëhet fjalë për ndeshjen mes Al-Nasr dhe Al-Fateh, teksa është regjistruar një episod që do të mbetet në histori.

Në një moment të ndeshjes, gjyqtari u thirr për të parë VAR-in dhe për të korrigjuar vendimin e tij.

Gjithçka në rregull? Absolutisht jo! Kjo sepse VAR-i nuk po punonte në momentin që gjyqtari shkoi për ta parë, për shkak se një oficer në terren duhet te karikonte telefonin celuluar kishte hequr nga priza monitorin e VAR-it.

Një skenë me të vërtet gazmore, që është duke bërë xhiron e internetit.

PANORAMASPORT.AL

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here