Forca të armatosura pranë tribunës të tifozëve shqiptarë, shikoni atmosferën në stadium

0
151

47 mijë e 800 tifozë do të jenë të pranishëm në stadiumin e Fenerbahçes për sfidën e sotme mes Turqisë dhe Shqipërisë.

Në stadium nuk mungojnë as forcat e armatosura të policisë, të cilët do të sigurojnë rendin brenda stadiumit. Për sa i përket tifozëve shqiptarë, ata do të jenë afro 2000 teksa kanë filluar të mbushin tribunën përkatëse me flamuj kuqezinj.

PANORAMASPORT.AL

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here