Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, ja “tersi” që i solli humbjen kombëtares sonte

0
120

CNA.al e paralajmëroi që para ndeshjes. Sonte në stadium për të ndjekur ndeshjen Turqi-Shqipëri ishte edhe kryetari i Bashkisë Tiranë, Erjon Veliaj.

Prezenca e tij nuk i solli asnjë të mirë ekipit kuqezi, veçse… TERS!

Prania e tij, ishte krejt e papritur në këtë ndeshje, pasi Lali nuk shquhet si ndonjë tifoz i madhi futbollit.

Por gjithsesi, objektivin e arriti: i ndolli ters çunave dhe ashtu ndodhi. Ata humbën në mënyrë dramatike me një gol në minutat e fundit të ndeshjes.

Faleminderit Lali Eri!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here