Sherr dhe kartona pafund, nis me tension ndeshja Turqi-Shqipëri

0
198

Po luhet ne keto momente ndeshja Turqi-Shqiperi, e vlefshme per eleminatoret e Europianit “Euro 2020”.

Sfida ka nsiur me tension, teksa në minutat e para ka ndodhur një sherr mes lojtarëve. Bare kapet me mbrojtësin e Juventusit Demiral, pas një faulli në mesfush ndaj shqiptarëve. Të dy futbollistët ndëshkohen me karton të verdhë.

Ndeshja vijon 0-0

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here