‘Më lini rehat…!’, Kejvina Kthella habit ndjekësit me postimin e fundit

0
199

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja. Modelja së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me një fustan të kuq, e të shkurtër.

Me këtë fustan ajo vuri në pah gjoksin dhe këmbët seksi, ndërsa mori pozë joshëse e ulur në dysheme. “Me lini rehat”, është mbishkrimi që Kejvina ia ka bërë fotografisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here