Brunia moskokëçarëse bllokon Tiranën, hap krahun dhe lyhet në mes të rreth-rrotullimit (Video)

0
130

Një vajzë ka bllokuar gjithë rreth-rrotullimin e Tiranës së Re ditën e sotme teksa ka hapur krahun për t’u lyer.

Në një video të publikuar nga “JOQ”, shihet vajza brune që ndalon makinën në mes të rrethit dhe fillon të lyhet, pa u shqetësuar fare që ndodhej ne një nga pikat më kyçe të trafikut të Tiranës.

Fatmirësisht nuk ka ndodhur asnjë lloj aksidenti, por vajza mund të ishte bërë shkaku.

“Ja femrat, ne mes te kryqezimit, kush ua jep patentën ktyre mor aman…,”- shkruan djali që ka dërguar videon.

http://www.goproshkodra.com/wp-content/uploads/2019/10/video_0-3-1.mov

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here