Nesër do të ketë ndërpreje të energjisë, njihuni me zonat dhe oraret

0
126

OSHE njofton abonentët kryeqytetas se do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës ditën e nesërme me datë 14 tetor.Ndërprerja do të vijë për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave ndërkohë që oraret dhe zonat janë it si më poshtë:

09:00-12:30

rruga “Merdar Shtylla”

9:00-15:00

rruga “Mahmut Xhelili”

09:00 – 13:00

zona tek Kopshti Zoologjik pjesërisht

(F.GJ/FAXWEB.AL)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here