“Vetëm këngëtare s’je”, Xhesika Ndoja kapet me ndjekësin: Te bëj të plasin sytë duke më parë (FOTO)

0
118

Xhesika Ndoja, një ndër personazhet më të komentuara për historitë dhe bëmat nga jeta private, si dhe postimet me foto që dëshmojnë stilin e saj të jetës.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një foto në Instagram ku njofton se në datë 18-19 tetor do të jetë në Zyrih për koncertin e radhës. Ajo që bie në sy është komenti i një ndjekësi, i cili shkruan:

“Të gjitha mund ti kesh, vetëm këngëtare nuk je”. E menjehershme ka qenë përgjigja e këngëtares: “Po kam dhe diçka që të bëj të plasin sytë duke më parë”.

Por mesa duket ndjekësi nuk do të ndalet, duke i shkruar  sërish Xhesikës:”Me le të të shoh”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here