Video epike/ I bie kokoshka në gjoks, reagimi i tifozes seksi i “çmend” të gjithë

0
144

Po luhej ndeshja mes Kroacisë dhe Hungarisë e vlefshme për eleminatoret e “Europianit 2020” ndërsa vëmendjene ka tërhequr një episode I veçantë në tribunën e tifozëve.

Pamjet e mëpoështme që po bëjnë xhiron e rrjetit, tregojnë njërën nga tifozet e Kroacisë, e cila ka bërë një gjest për t’u komentuar.

Siç edhe shihet, ajo ishte duke ngrënë kokoshka kur në një moment i bie njëra prej tyre nga dora duke përfunduar brenda gjoksit.

Megjithatë, bukuroshja pa hezitim e nxori atë dhe e futi në gojë për të vazhduar pa shqetësim ngrënien e tyre.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here