10 vendet ku tifozet janë super të zjarrta (Foto)

0
106

Gjëja që e bën futbollin akoma më tërheqës dhe më interesant është tifozëria, sidomos ajo femërore.

Kur flasim për tifozet femra, kemi parasysh jo vetëm veshjet e personalizuara dhe fytyrat e vizatuara sipas ekipeve të zemrës, por edhe bukurinë e tyre.

Njihuni me 10 vendet që kanë tifozet më të zjarrta:

10. Kili

9. Meksika

8. Suedia

7. Belgjika

6. Paraguai

5. Gjermania

4. Spanja

3. Argjentina

2. Brazili

1. Kolumbia

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here