E pyesin a ka bërë operacione plastike, Armina Mevlani u përgjigjet më troç se kurrë

0
107

Armina Mevlani është një nga vajzat më të ëmbla të ekranit shqiptar.

Ajo ka dalluar gjithmonë për shkak të shijeve të veçanta që ka në veshje dhe natyralitetin e saj.

Megjithatë ajo shpesh është akuzuar nga ndjekësit e saj për ndërhyrje estetike.
Ata shprehen të bindur se bukuroshja ka bërë operacion plastik buzët dhe ndonjë ndërhyrje tjetër.

Por për të gjitha ata që mendojnë kështu, Armina Mevlani ka vetëm një përgjigje dhe po e thotë më troç se kurrë.

“Nëse mendoni se kam bërë ndërhyrje kirurgjikale po them se jo. As lip fillers edhe asgjë tjetër të ngjashme. E mbaj fytyrën vetëm me trajtime dhe injektoj vetëm vitamina”, shkruan Armina.

Natyralitetin e Arminës e tregojnë edhe fotot e viteve më parë që ajo nuk nguron t’i bëjë publike në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here