Tayna i provokon të gjithë, pozon pa sytjena (Foto)

0
490

Edhe e talentuar edhe sexy, reperja Tayna është një ndër emrat më të komentuara të showbizit shqiptar.
Këngët e saj pëlqehen shumë por edhe me format e saj sexy, ajo di si të tërheqë vëmendjen.

Ajo së fundmi ka publikuar në ‘Instagram’ një foto tepër joshëse në të cilën shihet duke pozuar pa sytjena dhe ka veshur vetëm një bluzë me shkëlqim dhe tepër ekstravagante.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here