Përtej festës së Top Media, dje u zbulua se kur do të nisë “Big Brother Albania”

0
156

Ju ka marrë malli për “Big Brother”? Epo tashmë kemi një lajm të mirë për ju! Pas mungesës së gjatë, Top Channel do të rikthejë në ekran realityshow-n “Big Brother Albania”, i cili do të mbahet në ambientet e studiove të reja “Nova”, ku është ndërtuar shtëpia e konkurrentëve.

Gjatë festës së mbrëmshme të “Top Medias” dy moderatorët Isli Islami dhe Ori Nebiaj konfirmuan rikthimin e “Big Brother” këtë sezon. Ata u shprehen se festa po mbahej pranë pishinës së shtëpisë së madhe, pikërisht në oborr.

Sipas News 31, Isli tregoi se reality show do të nisë në 2020 por nëse do të jetë me personazhe VIP apo me njerëz të zakonshëm ende nuk dihet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here