Enca feston ditëlindjen dhe tani ka një peng të madh

0
91

Ditën e sotme këngëtarja, Enca feston ditëlindjen.
Ajo mbush 24 vjeç dhe këtë ditë speciale ka zgjedhur ta festojë në Paris. Këngëtarja nuk e ka zbuluar ende se kush ndodhet pranë saj, megjithatë kushdo që të jetë, e ka surprizuar menjëherë pas mesnate.

Enca ka publikuar në Instastory disa foto dhe në një prej tyre zbulon tortën surprizë dhe qirinjtë me numrin 24.

Pra, këngëtarja sot mbush 24 vjeçe dhe tashmë ka një peng të madh.
“Obobo tani nuk do të jem më kurrë 23 vjeç”, shkruan Enca në një Story tjetër.

Mesa duket ky është pengu i vetëm që i ka mbetur këngëtares nga kjo ditëlindje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here