FOTO PIKANTE/ Portreti i ngrysur i Ramës dhe gjesti me gishtin e mesit para gazetarëve

0
101

Kryeministri Edi Rama mbajti një konferencë të gjatë për shtyp për të folur pas JO-së që BE i tha Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut për çeljen e negociatave. Kreu i qeverisë shqiptare doli para gazetarëve me një portret të ngrysur dhe pak herë vuri buzën në gaz nga pyetjet që iu bënë.

Në një prej fotove të agjencisë së lajmeve LSA duket se si Rama ka veçuar gishtin e mesit, por në dukje është e paqëllimshme.

Kujtojmë se për gjestin e gishtit, ambasadori i OSBE-së në Tiranë Bernd Borchardt u vu në qendër të kritikave derisa u detyrua të kërkojë ndjesë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here