“Ke fjetur me rroba”, fansi e ironizon, Bleona Qerreti habit me përgjigjen

0
135

Bleona Qerreti është një ndër këngëtaret më të komentuara. Kjo për faktin se bukuroshja njihet për natyrën e saj ekstravagante si dhe veshjet provokuese.

Shpesh duke mos i lënë vend imagjinatës, Bleona ngacmohet prej faktit se pozon gjithnjë me shumë pak rroba veshur.

Duke mos hezituar t’i publikojë në rrjetet sociale, ajo kritikohet nga fansat e shumtë që ka kudo në botë.

Ndërsa ditën e sotme ajo ka vendosur të postojë një foto e sapozgjuar nga gjumi. Mirëpo komenti i një prej fansave e ka acaruar artisten.

Ai shkruan: “Ke fjetur me rroba?” Ndërkohë që Bleona nuk e ka pritur mirë këtë koment dhe ka shkruar: “Pse mendon që fle e zh.veshur? Mos ngatërro Bleonën e skenës me Bleonën e vërtetë”,-ka përfunduar ajo, duke i shtuar komentit disa ikona të qeshurash.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here