Video/ Moderatorja shpërthen në emision: O çuna po pushoni, o ia q** ropt

0
247

Një video e marrë nga një emision televiziv është bërë virale në rrjetet sociale, duke shkaktuar të qeshura, por dhe zemërim te qytetarët.
Moderatorja Marsela Topi, drejtuese e emisionit “Fakt Plus”, në Tv Apollonia, në Fier,

Teksa ishte në emision është tensionuar pas zhurmave që dëgjoheshin pas kamerave,dhe më pas ka shpërthyer ndaj punonjësve me një fjalor aspak etik.

“O çuna, po pushoni o ia qi** ropt”, është shprehur ajo, ndërsa të ftuarit që ishin duke diskutuar për moshapjen e negociatave me BE kanë mbetur të habitur./Opinion.al E.Xh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here