Albërie Hadërgjonaj dhe të bijat “çmendin“ Turqinë, postojnë fotot nga hoteli luksoz!

0
163

Albërie Hadërgjonja nuk njihet më: ajo duket si motra e dy vajzave të saj në fotot e fundit, të realizuar në në Turqi.

Albërija, Anxhelina, dhe Agnesa shihen në foto në një shtrat të veshura me fustane elegante dhe plot shkëlqim në ngjyrë blu të thellë, ndërsa qeshin e festojnë me shampanjë në duar!

Ato duket se kanë realizuar një sesion fotografik në një nga hotelet më luksoze në Stamboll të Turqisë, shkruan Gazeta Express.

Edhe Anxhelina e Agnesa kanë postuar një nga fotografitë e këtij fotosesioni, ndërsa motrat shfaqen shumë tërheqëse me këmbët e zbulura.

Me shumë gjasë, këto foto të bukura do të pasohen dhe nga shumë të tjera, teksa të treja ato janë duke kaluar disa ditë te mrekullueshme bashkë nga Amerika në Turqi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here