Provokon biznesmeni nga Tepelena, thotë se edhe tek partizanët kishte gay (FOTO)

0
148

Biznesmen Elton Iirjani është një prej personazheve më të përfolur kohët e fundit për shkak të reagimeve dhe zënkave që ka bërë përmes rrjeteve sociale me njerëz të njohur të politikës shqiptare. Nuk ka të ndalur mesa duket sherrin dhe ironitë me deputetin Kujtim Gjuzi .

Së fundmi përmes një postimi në Instagram ku shihet që është në pezë, Ilirjani ka nisur të ironizojë edhe partizanët, ishin gay ato apo jo?

“A kishte Gay mes partizanëve? Apo ishin të gjithe jo-gay dhe jo biseklsualë? Asnjë, po asnjë nuk kishte? Kë të pyesim? Kë mo amani se Nexhua vetëm mashtrime na thotë qe nga epoka e gurit. Rëndësi ka që partizanët luftuan edhe për mua Gejin dhe BQ që të fitoja lirinë edhe unë :)”-shkruan biznesmeni

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here