Sot rriten temperaturat: Ja sa do jenë

0
125

Moti do vijojë të jetë në të njëjtat kushte klimaterike, me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet.

Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,3- 0,5 metër në det të hapur.Temperaturat do të jenë pa ndryshime.

Temperaturat min dhe max:
-Zonat malore 8/25°C;

-Zonat e ulëta 10/29°C;

-Zonat bregdetare 13/28°C;

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here