“Nuk jam Rama, Silvanën e dua për…”/ “Nxehet” keq situata në studio, Linda Rei ngre këmbët mbi tavolinë

0
165

Vijon debati në studion e RTV Ora, Linda Rei ka sfiduar Kujtim Gjuzin duke ngritur këmbër mbi tavolinë.

Ky i fundit nuk ka pranuar duke thënë se nuk është kryeministri Edi Rama. Më tej ka ndërhyrë aktori Laert Vasili dhe i ka kujtuar Gjuzit si i trajton femrat.Pjesë nga debati: Vasili: Ngriji këmbët në tavolinë dhe ta shohim .

Gjuzi: Unë jam burrë nuk jam Edi Rama.
Vasili: Ke probleme me sportin. Unë e shoh si i trajton Silvanën volejbolliste.

Gjuzi: Shumë mirë e trajtoj.

Vasili: E quajte panterë, domethënë e do për natën.

Gjuzi: Po, për ca e dua.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here