‘E ke varësen sa krahu im’, Bushati- Linda Reit: Kam aq fakultete sa të blej një herë në dy muaj

0
210

Debati mes Linda Reit dhe zëvendës presidentes së Partisë Konservatore nuk ka të ndalur.

Modelja ka ironizuar Bushatin duke i thënë se imazhi i burrit i duhet për t’ia blerë varëset e floririt.Këtu kjo e fundit ka treguar se ka aq fakultete sa të blejë një herë në dy muaj varëse.
Pjesë nga debati:

Linda Rei: Cfarë punon kjo?

Artur Zheji: Është zv. Presidente e Akademisë Konservatore.
Linda Rei: Dhe sa merr në muaj kjo që e ka varësen sa është krahu im?
Silvana Bushati: Cfarë lidhje ka kjo? Linda Rei: Po kjo është frika jote se ke frikë se nuk ta blen më varësen ty.

Silvana Bushati: Dëgjo, kam aq Fakultete sa këtë varëse e blej një herë në dy muaj.Linda Rei: Fakultetet e tua nuk funksionojnë mirë meqë je aq e irrituar me trurin?

Silvana Bushati: Punën mund ta bëj vet, ndërsa ti operacionet plastike nuk i ke bërë vetë por ti ka bërë dikush tjetër. Unë i bëj vetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here