“Pse përdor syzet e skive”, Tayna njofton fansat për koncertin e radhës, Ermal Mamaqi i lë komentin epik

0
166

Në këtë postim, reperja ka bashkangjitur një foto të sajën ku ajo shfaqet me syze.Të shumtë kanë qenë ata që kanë komentuar, por mes shumë komenteve ka pikasur komenti i Ermal Mamaqit.

Reperja e njohur Tayna përmes një postimi në Instagram ka njoftuar të gjithë fansat e saj në lidhje me koncertin që do të mbajë në Essen. Në këtë postim, reperja ka bashkangjitur një foto të sajën ku ajo shfaqet me syze.

Të shumtë kanë qenë ata që kanë komentuar, por mes shumë komenteve ka pikasur komenti i Ermal Mamaqit. “Akoma nuk e kam kuptuar pse shko me syzet e skive në koncerte”, i shkruan me humor ai.


Tayna është mjaft aktive në botën e muzikës. Ajo është e angazhuar me koncertet brenda dhe jashtë vendit. Së fundmi ka prezantuar projektin e fundit “Sicko”.

(E.S. Dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here