Paros”/ Kënga e re e Xhensila Myrtezajt do ju bëjë të gjithëve të kërceni (Video)

0
250

Pas bashkëpunimit me Pirro Çakon në këngën “Sekreti im”, Xhensila Myrtezaj ka publikuar këngën e saj më të re.Ajo mban titullin “Paris” dhe videoklipi është xhiruar pikërisht në qytetin e dashurisë.

Në klip Xhensila duket e bukur si gjithmonë, me veshje parisiene që i përshtaten më së miri vendit dhe këngës.Kënga është ritmike ndryshe nga balada e saj me Pirron dhe duhet thënë se na paska munguar kjo energji e Xhensilës.

Edhe për këtë këngë ajo ka bashkëpunuar me Pirro Çakon, i cili është përpjekur ta kthejë këngëtaren shumë fuqishëm.Pasi të dëgjoni këngën me siguri do të fiksoheni pas saj dhe do çoheni të kërceni.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here