FOTO/ Me këmbët e hapura, Kejvina Kthella merr pozat provokuese e ulur mbi libra: Po apo Po?

0
151

Kejvina Kthella është një prej modeleve më të përfolura në mediat rozë. Gjithmonë tërheq të vëmendjen me postimet e saj në rrjetet sociale, por jo vetëm pasi shfaqet gjithmonë me poza seksi dhe provokuese.

Së fundmi Kejvina ka publikuar një foto mjaftë të nxehtë që ka ‘çmendur’ rrjetin. Me një veshje të shkurtër, pas trupit dhe me këmbët e hapura modelja shfaqet teje provokuese edhe me shikimin serioz.

E ulur mbi disa dhe duart e vënë mbi gjunjë, Kejvina shkruan krahas fotos në mënyrë provokuese: “Po apo Po”?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here