Ngjarje e rëndë, dyshohet se viktimën e kanë hedhur nga një automjet

0
237

Duket sikur nuk kemi të bëjmë me një aksident, në ngjarjen e ndodhur në hyrjen e portit të Durrësit. Pamjet e siguruara nga A2 tregojnë se viktima është hedhur nga një makinë në lëvizje.

Fillimisht, sipas informacioneve, personi me identitet ende të pakonfirmuar, fillimisht është goditur nga një automjet dhe më pas nga një autobus, por dinamika e videos tregon tjetër dinamikë .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here