‘S’më hyn në punë burri’, Xhesika Ndoja tregon si është zhgënjyer nga meshkujt

0
131

E njohur për natyrën e saj ekstravagante, Xhesika Ndoja është ndër personazhet më të komentuar në median rozë.

Së fundmi, ajo ka dhënë një intervistë për ‘Panorama plus’, ku ndër të tjera tregon se nuk i bën më përshtypje as martesa, pasi siç shprehet është bërë ‘vetë grua e vetë burrë’.‘Dashuria për mua është shumë e vlefshme dhe s’do qëndroja kurrë me dikë nëse s’do ta doja. Burra ka, por për mua s’ka sepse unë pjesën më të bukur të jetës sime po e kaloj vetëm.

Më vonë burri s’më hyn në punë më, sepse jam bërë vetë burrë e vetë grua dhe s’më bën përshtypje më asgjë’, deklaron Xhesika.Kujtojmë që kohët e fundit, bukuroshja i është futur edhe kinemasë, ka luajtur në filmin ‘Gjurmë pa shenjë’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here