Enrique Inglesias ngre flamurin shqiptar në mes të Greqisë

0
567

Këngëtari i hiteve botërore, Enrique Inglesias, ditën e djeshme ka mbajtur koncertin e tij madhështor të rradhës në Greqi. Fansat dhe admiruesit e tij nga

mbarë bota u bashkuan për të dëgjuar këngëtarin me një pjesëmarrdhje madhështore ku me mijëra njerëz këndonin bashkë me të si dhe performancat e Enrique-s ishin të jashtëzakonshme.

Por as këtë rradhë nuk kanë munguar edhe fansat shqiptarë të cilët gjatë koncertit i kanë hedhur në skenë flamurin kombëtar shqiptar dhe Enrique e ka marrë atë për ta mbajtur për disa momente në skenë.Fansat shqiptarë kanë shpërthyer në brohorima dhe me të drejtë!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here