Gaz Paja dhe Ira bëhen prindër për herë të parë

0
125

Aktori Gaz Paja dhe gruaja e tij Ira janë bërë prindër për herë të parë. Gruaja e aktorit ka sjellë në jetë fëmijën e parë, që është djalë.

Ende nuk dihet emri që çifti kanë vendosur për të voglin por kjo e hënë e ka gjetur familjen Paja me një gëzim të madh.Dyshja u martuan para pak muajsh dhe vetëm pak ditë pas martesës lajmi që ishin në pritje të një fëmije bëri xhiron e të gjitha mediat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here