Ingrid Gjoni flet pa komplekse: Të mbathurat? Nuk i vesh fare, i kam bezdi

0
136

Këngëtarja shqiptare Ingrid Gjoni ka qënë e ftuar sot tek emisonin “Why not” ku edhe ka folur për jetën e saj.Në lojën me 5 sekonda, Ingridi ka qënë përballë aktorit Herion Mustafaraj, ku edhe ka treguar hapur detaje intime.

Pyetje: Thuaj tri gjëra që mban veshur poshtë rrobave?
Ingrid Gjoni: Nuk vesh gjë fare se i kam bezdi.Herioni: Ç’kam hequr unë gjatë provave!

Aktori dhe këngëtarja kanë qënë partnerë kërcimi në spektaklin “Dance with me” disa vite më parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here