VIDEO/ Angelina Statyeva ndez me këngën ‘Lule lule, maca maca’, ‘The Voice of Greece’

0
446

Këngëtarja Angelina Statyeva ka kaluar audicionin e fshehur në “The Voice of Greece” me këngën e njohur arbëreshe “Lule lule, maca maca”.Anëtarët e jurisë, figura të njohura të&nbsp, skenës greke, Eleonora Zouganeli, Pano Mouzouraki,

Elena Paparizou dhe Saki Rouva, edhe kanë kërcyer nën ritmin e këngës teksa i kanë dhënë Ok, këngëtares. Ndiqni interpretimin e saj dhe reagimin e jurisë në “The Voice og Greece”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here