Skandal ne futbollin e moshave, trajneri godet lojtaret

0
482

Video qarkullon ne rrjetet sociale dhe trajneri rreh lojtarët sepse humben ndeshjen.

Ngjarja ndodh me nje skuader U17 te Lacit, trajneri i godet dhe i shan futbollistet. Njeri prej tyre provon te reagoj dhe situata rrezikon te perkeqsohet.

Video nga Procesi Sportiv

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here