Marina zgjohet nga gjumi me nerva, injoron dhe Getoarin: Çfarë ke moj?

0
120

Kjo e hënë nuk ka nisur mirë për Marinën pasi moderatorja është ngritur me nerva e këtë e ka treguar vetë ajo me postimin e fundit.

Marina ka postuar foton e një maceje që ka kthyer shpinën, e ulur në divan. “Çfarë ke moj?”,

“Asgjë s’kam”, shkruhet me dialekt kosovar në foton e postuar nga Marina e cila sapo na tregoi bisedën e saj me Getin këtë mëngjes.

Kush është zgjuar kështu?”, pyet Marina fansat të cilët kanë nisur menjëherë të komentojnë këtë postim nga moderatorja.

Kujtojmë që Marina i adhuron macet dhe shpeshherë postimet me mace i referohen jetës së saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here