Shpërqëndronin lojtarët me gjoksin jashtë, përjashtohen nga stadiumi dy modelet

0
162

Një ngjarje totalisht e pazakontë ka ndodhur në një ndeshje bejzbolli në Amerikë mes Houston Astros dhe Washington Nationals.
Gjatë ndeshjes,

dy modele u bënë protagoniste absolute duke rrëmbyer vëmendjen e kamerave dhe të publikut.Ato ngritën bluzat e tyre për të shpërqendruar lojtarin e ekipit rival dhe ia dolën me sukses, pasi e gjithë vëmendja ra mbi ri. Ky moment është duke bërë xhiron e internetit, teksa u kap nga kamerat.

Ndërkohë së fundmi federata amerikane e bejzbollit, ka marrë një vendim ekstrem, duke përjashtuar nga stadiumi 2 modelet. Ato nuk do të lejohen të ndjekin për një periudhë të caktuar ndeshje bejzbolli…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here