Vazhdon të mahnisë fansat, gazetarja italiane “ndez” rrjetin me fotot e saj

0
275

Gazetarja seksi italiane, Dileta Leota, vazhdon të postoj pa ndalim foto që mahnisin fansat. Leota e cila punon për “DAZN”,

është një nga gazetaret më seksi të botës së futbollit dhe këtë nuk ngurron ta tregojë shpesh me fotot që poston në rrjetet sociale.Herë me fundet e saj dhe herë me veshjet e ngushta, Dileta Leota mahnit fansat dhe merr jo pak like në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here