U rrah nga Oriola e Kejvina, Einxhel Shkira flirton me Florin, komentuesi e prek në temë delikate (FOTO)

0
710

Moderatorja Einxhëll Shkira duket se nuk ka turp dhe se e tregon hapur atë që dëshiron. Në një prej postimeve të kantautorit Flori Mumajesi, ajo e ka shkrepur hapur se e ka shumë përzemër duke i komentuar: Mbarova! Por gjithë situatën romantike që ishte krijuar e ka prishur një komentues, i cili e ka pyetur Shkirën lidhur me karrierën e saj.


“Pse nuk del më tek Top-i ti,”-shkruan komentuesi. Einxhell Shkira i komenton Flori Mumajesit. Ajo ka bërë bujë me sherrin që kishte me dy modelet Oriola Marashin dhe Kejvina Kthellën, të cilat të dyja e rrahën poshtë shtëpisë.

Ngjarja ndodhi disa javë më parë, teksa modelet Marashi dhe Kthella, shkuan në orët e mbrëmjes poshtë shtëpisë së moderatores në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë për t’u sqaruar, por debati degradoi në dhunë fizike mes tyre.

(k.m/dosja.al)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here