Kemi dasmë? Klajdi Haruni i bën kërkesën e ndjerë Flori Mumajesit, këngëtari: Ta këndon vëllai jot

0
79

Kënga e re e Flori Mumajesit “Thjesht t’du”, ka trazuar shumë shpirtra për shkak të historisë që ajo ka.E sigurisht që nuk mund të shpëtonte, Klajdi Haruni, i cili ka shprehur dëshirën për t’u martuar. “Do të doja shumë të ishte kartolina e dasmës sime”, shkruan Klajdi i cili e ka marrë menjëherë përgjigjen e duhur nga Flori. Shoku i tij i ngushtë nuk ka hezituar që t’i japë një përgjigje pozitive Klajdit: E këndon vëllai jot për ty dhe për atë do t’i shkëlqej sytë.

Klajdi është treguar gjithmonë shumë i rezervuar për jetën e tij private, por para pak ditësh la të kuptohej se ishte në një lidhje por pa zbuluar asnjë detaj tjetër.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here