‘Sa centimetra do i bëni salçiçet?’, pyetja e Renatos plas të qeshura në emision

0
105

Një pyetje e Renato Mekollit në puntatën e djeshme të “Hell’s kitchen” ka shkaktuar të qeshura tek konkurrentët. Ishte fjala për gjatësinë e salçiçeve, që bëri dhe vetë Renaton që të dilte nga roli i tij, i të keqit. “E keni të trashë dhe vendosni sa centimetra do t’i bëni. Sa centimetra do ta bësh Kristina?”, pyeti Renato. Kur nuk po binin dakort, njëra nga vajzat tha: “Sa e do 20cm?”. Këtu as Renato nuk e mbajti dot të qeshurën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here