VLLAZNIA QË NA KRENOJË NË “CHAMPIONS LEAGUE”, MERR FITOREN E PARË NË “ARENËN KOMBËTARE”

0
186

Vllaznia e ka nisur me këmbë të mbarë inagurimin e “Arenës Kombëtare”, në kampionatin e femrave.Në përballjen ndaj Apolonisë, do të ishin golat e Lufos dhe Bajraktarit që vendosën edhe këtë 90 minutësh.

Ashtu siç edhe pritej në fakt, pasi vajzat që na krenuar me arritjet e tyre në “Champions League” ia dolën edhe këtë herë për të treguar vlerat e tyre dhe për të marrë duartrokitjet e para të tifozëve në stadiumin e ri.

Megjithëse nuk ishin në numër të larta, por sportdashësit nuk munguan, me tifogrupin “Power 12” që udhëtuan nga Shkodra për të qenë lojtari i 12 për ekipin edhe në këtë ndeshje,. /Sport Ekspres/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here