Vetëm 8 vjeç, vajza e Aurela Gaçes merr për ditëlindje dhuratën që lakmojnë të gjithë shqiptarët

0
188

Për këngëtaren Aurela Gaçe, çdo ditë është e rëndësishme pasi ajo ka atë që ka ëndërruar dhe punuar gjithmonë: një familje të bukur, miq të vërtetë dhe fansa që e duan, por data 12 nëntor është e shenjtë për të. Është dita kur solli në jetë Grace, hirin e Perëndisë. Vajza e parë e këngëtares, e cila duhet thënë se është kopje e saj, ka festuar ditën e djeshme datëlindjen dhe mami Lela nuk mund t’i kushtonte një mesazh të ndjerë të bijës.

“8 vjet me ty pasuria ime. Edhe 100 vite të kesh o kuptimi i jetës time.”– ka shkruar këngëtarja.

Por megjithatë përveç dhuaratave apo surprizave që mund t’i ketë bërë si çdo vit, këtë 8-vjetror Graee e ka festuar ndryshe pasi ashtu siç shkruan edhe Aurela, nuk ka dhuratë më të bukur sesa të shikosh New York-un në pëllëmbë të dorës.

“Të shikosh New York në pëllëmbë të dorës. Dhuratë për ditëllindjen nga teta Aljona ”-ka shkruar Aurela krahas fotos së të bijës, ku duket edhe dora e babi Skerdit.

m

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here