LIVE /Atmosferë e vakët në Elbasan, rrugët e qytetit dhe sheshi para stadiumit të boshatisura (FOTO)

0
94

Shqipëria luan në “Elbasan Arena” një ndeshje të lehtë në lehtë në letër dhe pa shumë interes sa i përket kualifikimeve në Europian, megjithatë sot mund të thyhen rekorde të shumta.

Kuqezinjtë po bindin nën urdhrat e trajnerit Reja dhe më tepër se rezultatet, Shqipëria po bën edhe një lojë argëtuese dhe të bukur për t’u parë.

Megjithatë, tifozët nuk janë bindur ende dhe duket se Andorra nuk është një kundërshtar që i tundon për të qenë në stadium.

Duke pasur vëmendjen nga ndeshja kundër Francës që luhet të dielën, kuqezinjtë e shohin veten thuajse të braktisur në Elbasan teksa raportohet se janë shitur diku te 3500 bileta në total.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here