Nuk do ta besoni/ Pak ditë pasi shkoi në Itali, Alvin Berisha pëson NDRYSHIMIN drastik në pamje (FOTO)

0
180

Historia e vogëlushit Alvin Berisha ka prekur zemrat e të gjithë shqiptarëve që në momentin e parë kur u bë publike. 11 vjeçari ka vetëm një javë që ka dalë nga ‘kampi i ferrit’ dhe është bashkuar me familjen e tij në Itali.

Ai tashmë ndodhet pranë të atit dhe motrave në shtetin fqinj dhe ka ndryshuar totalisht stil jetese. Mirëpo duke mos u mjaftuar me kaq, Alvini ka pësuar edhe një transformim në pamje.

Ka qenë gazetari i ‘Le Iene’ Taulant Kopliku që ka publikuar një foto të djalit dhe ne nuk arrijmë ta njohim dot, duke qenë shumë larg pamjes së vogëlushit të dikurshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here