“Të ftuarit më kanë kërkuar numrin e telefonit pas intervistave”, spikerja joshëse e thotë troç

0
97

Anjola Hamzaj është një ndër spikeret më simpatike të lajmeve, në ekranet shqiptare.

Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me sytë e saj të bukur të kaltër. Këtë të mërkurë ajo ishte e ftuar në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur se sa rol ka luajtur bukuria në ndërtimin e karrierës së saj.

Ndër të tjera Anjola është pyetur nga Jonida Shehu nëse të ftuarit në studion e edicionit të lajmeve pas intervistës i kanë kërkuar numrin e telefonit dhe ajo pa hezitim e ka pranuar që pikërisht kjo gjë ka ndodhur.

Kujtojmë se Anjola pak kohë më parë u bë nënë për herë të parë e dy fëmijëve binjakë, me një lindje që nuk qe aspak e lehtë dhe u krye në Itali.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here