Aksidentohet presidenti i klubit të njohur shqiptar, përplasen 4 automjete

0
102

Presidenti i klubit të futbollit Skënderbeu Ardjan Takaj dhe bashkëshortja e tij janë përfshirë në aksident mëngjesin e sotëm gjatë kohës që po udhëtonte nga Tirana drejt Durrësit.

Automjeti i është përplasur me 3 automjete të tjera, por për fatin e mirë, janë shkaktuar vetëm dëme materiale, ndërsa nuk ka asnjë të lënduar. Ndërkohë, policia ka pastruar zonën dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here