Gafë me sistemin e lagies së fushës, shikoni si tifozët lagen gabimisht (VIDEO)

0
636

Shqipëria pret mbrëmjen e sotme Francën, kampione të Botës, në një ndeshje të veçantë, ku inaugurohet edhe stadiumi i ri Kombëtar. Gafë me sistemin e vaditjes në lagien e fushës.

Dy nga hedhëset e ujit, janë shumë afër me tifozët, dhe lagin ata që gjenden në tribunën pas porte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here