“Rama Ik!”, stadiumi “zien” nga thirrjet kundër kryeministrit, tifozët i prishin propagandën (FOTO)

0
321

Pavarësisht angazhimit disa-milionësh të ushtrisë propagandistike, me qëllim të inagurimi i stadiumit të ri kombëtar të reklamohej si një vepër e madhe e qeverisë, kjo e fundit ka marrë përgjigjen e duhur nga tifozët shqiptarë.

Një zëri dhe në kor, njësoj si në vitet e fundit të komunizmit, shqiptarët festuan stadiumin e ri me thirrjet masive “Rama ik”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here