“Qorrat e FSHF-së e fshinë emrin tim”, i mungoi një biletë për stadium, shpërthen komentatori i njohur

0
156

FSHF-ja kishte menduar të ftonte shumë personazhe mbrëmjen e sotme në inaugurimin e “Air Albania Stadium”, por mesa duket një biletë e ka harruar për gazetarin dhe komentatorin, Kosta Grillo. Në një reagim në “Facebook”, Grillo shpreh indinjatën e tij për një mungesë ftesë.

“Miqtë e mi, meqenëse kam komentuar më tepër se cilido komentator kombëtaren, e prisja një ftesë. Qorrat e FSHF e fshinë emrin tim” – shkruan Grillo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here