Rikthehet pas shumë vitesh Anila Mimani: Tani jam në një periudhë depresioni

0
268

Anila Mimani është një prej këngëtareve më të njohura në vendin tonë. Por prej disa vitesh, ajo e ka braktisur skenën. Së fundmi këngëtarja ka dhënë një intervistë në emisionin ‘’Why Not”. Këngët e saj të disa viteve më parë vazhdojnë të dëgjohen edhe sot. Anila Mimani ka thënë se është duke punuar për disa këngë të reja.

Gjatë kësaj dalje ajo është shfaqur me një look të ri. Këngëtarja kishtë prerë baluket. Por ajo ka treguar se nuk i pëlqejnë dhe me shaka ka thënë se është në depresion.

Ajo është shprehur kështu:

“Tani jam në një periudhë depresioni se kam prerë baluken dhe jam shumë keq.”

   

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here