U fotografuan bashkë në hotelin luksoz, Mbappe nuk i ndahet më Beatriksit

0
116

Beatriks Ramosaj festën e Halloween-it këtë vit e festoi me kushërirën e saj Anxhelinën në një hotel luksoz në Paris.Atje dy bukuroshet shqiptare u fotografuan me dy futbollistët e njohur, Neymar dhe Mbappe.Por me sa duket nga kjo foto ka filluar dhe miqësia e këngëtares me futbollistin e njohur.

Kjo kuptohet nga veprimi i fundit i Mbappes.Futbollistit siç duket i ka pëlqyer shumë Beatriksi dhe i ka pëlqyer asaj foton e fundit në Instagram ku këngëtarja shqiptare shfaqej duke pozuar në rradhët e stadiumit të ri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here